Eğitim

EĞİTİMLERİMİZ
Özel Güvenlik Personeli Geliştirme Eğitimleri
Terör Farkındalık Eğitimleri
VIP Koruma Eğitimleri
Taktik Atış Eğitimleri
YYS Güvenlik Eğitimi

Denetim

DENETİM

Drill

Gözlem

Güvenlik Uygulamaları

İletişim ve Sorun Çözme

Yetki, Sorumluluk ve Gereksinimler

Danışmanlık

DANIŞMANLIK

SECURITR; Bölgesel, ulusal ve uluslararası güvenlik standartlarını gerçek zamanlı olarak takip etmekte ve sistemlerini bu veriler ışığında sürekli güncellemektedir.  Tüm güvenlik projeleri öncelikle “Risk Analizleri” temelinde oluşturulmak zorundadır.

SECURTR ise bu noktada kullandığı kendine özgü risk analizi formatıyla danışanlarına hibrit güvenlik çözümleri sunmakta ve kullandığı sistemlerle sektörüne de katma değer yaratan bir yaklaşım sergilemektedir.

Fiziki Güvenlik

FİZİKİ GÜVENLİK

SECURITR; Soğukkanlı ekibi ve kullanmakta olduğu son teknoloji güvenlik ekipmanlarıyla, yaşadığınız ortamı korumakta; birey ya da toplum olarak huzur içerisinde yaşamanız ve hem iç hem de dış tehditlere karşı korunabilmeniz için hizmet vermektedir.

Para ve Değerli Eşya Nakli

PARA ve DEĞERLİ EŞYA NAKLİ

SECURİTR; Para çekme ve yatırma işlemleri ve diğer değerli eşyalarınızın nakli konusunda tecrübeli güvenlik ekibi ile, belirleyeceğiniz bir noktadan teslim aldığı değerlerinizi, ihtiyacınıza göre alternatifli olarak hazırladığı güvenlik planları dahilinde istenilen zamanda varış̧ noktasına ulaştırmaktadır.

K9 Görev Hayvanları

K9 GÖREV HAYVANLARI

SECURITR; Önleyici güvenlik hizmetleri sürecindeki tüm önlemlerin yanında, K9 görev hayvanlarından da yararlanmaktadır. Yalnızca bulması gerekli olan yasaklı maddeye odaklanan K9 köpekleri; uyuşturucu ve patlayıcı madde, mayın detektörü̈, bina güvenliği ve kalabalık yönetimi gibi alanlarda herhangi bir fiziksel hasara (ısırma, saldırı vs.) sebebiyet vermeden tam güvenlik sağlamaktadır.

Vip Yakın Koruma

VIP YAKIN KORUMA

SECURITR; Dünyada sınırlı sayıda bulunan IBSSA (International Bodyguard and Security Services Association) eğitimli korumalarla özel güvenlik çözümleri sunmaktadır.

 

Ekibimiz; ilk yardım, terörle mücadele, bomba tehdidi, kaçırma ve hırsızlık üzerine özel eğitimli; esnek, yabancı dil bilen, iletişim becerileri kuvvetli; psikolojik ve zihinsel yetileri yüksek ve aynı zamanda bulunduğu ortama ayak uydurarak en uygun çözümü üretebilen profesyonellerden oluşmaktadır.

Elektronik & Teknik Güvenlik

ELEKTRONİK & TEKNİK GÜVENLİK

SECURITR; Dünya üzerindeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte, hibrit güvenlik sistemleri kurmakta ve güvenlik tehditlerine karşın etkin tedbirler oluşturmaktadır.

 

Müşterilerinin; tüm bina, araç ve eşyalarındaki mahrem bilgilerinin güvenliğini dünyadaki en son teknolojik cihazlar ve yetkin personeli ile sağlamaktadır.